developed by Michal Kandr

Výsledky závodů

Zimní liga 12.kolo finále

21. 3. 2009

Zdravíme sportovní střelce a jejich příznivce. Dne 21.3.2009 na 1.jarní den proběhlo finálové kolo nejdelší zimní střelecké soutěže konané na otevřené střelnici  v České republice a 12.kolem byl zakončen maraton ,který byl pořádán ve 14denních intervalech od 4.10.2008.Dnes se na nás všechny usmálo sluníčko a za účasti 33 střelců z celé Vysočiny,Pardubic,Prahy, proběhlo napínavé finále zimní ligy, které v historii 12 ročníků nemá obdoby. Putovní poháry hejtmana kraje Vysočina a starostky města Havlíčkova Brodu předala v zastoupení obou Ing.Jana Fischerová CSc,starostka Havlíčkova Brodu, nejlepším střelcům v obou kategoriích SP a VSP a dalším střelcům, kteří splnili podmínku soutěže a to je 8 absolvovaných závodů ze dvanácti. V kategorii sportovní pistole zvítězil nástřelem 2260 bodů Josef Kučera z Chotěbořena druhém místě  s počtem bodů                       2234 skončil Jiří Šrámek ze Žďáru n.Sázavoua na třetím místě  o pouhé 3 body nástřelem     2231 se umístil František Junek z Pelhřimova.A pořekadlo "mládí vpřed" se podařilo splnit MUDr.Martinovi Jandovi na 6. místě a Janě Prouzové na místě 9. Kategori VSP byla tento rok soutěž  napínavá až do poslední rány, 1. místo získal s nástřelem 2153 b. Vlastimil Johanides ,člen pořádajícího klubu AVZO  60020Havlíčkův Brodna místě druhém a třetím získali střelci stejný počet bodů 2151 a dle nových pravidel sportovní střelby rozhodují středové desítky. Dle tohoto kritéria se na 2. místě umístil Milan Doležal z Kostelce u Jihlavy a na:3.místě skončil stejným počtem bodů Josef Kučera z Chotěboře.a mládí se ukázalo na místě 8. Vít Málek   a   na 14. místě Zdeněk Včela ,oba z Havlíčkova Brodu.  Těšíme se na 11.4.2009 při VC  30+30SP pivovaru Rychtář Hlinsko v Č. a při dalších připravovaných VC v měsíci květnu i červnu. Nové zprávy najdete opět na našich webových stránkách.M+P Polívkovi